Irena Holzer

Dermatolog

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyłam w miejskim Szpitalu w Szczecinie przy ul Strzałowskiej oraz w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Wojciecha. W 1970 rozpoczęłam pracę w klinice Drematologicznej PAM pod kierownictwem Dr Prochackiego. Jednocześnie rozpoczęłam pracę naukową w Pracowni Mikologicznej. Większość moich prac naukowych była związana tematycznie z mikologią lekarską.
W trakcie pracy w Klinice uzyskałam I stopień z Dermatologii i Wenerologii w Szczecinie oraz II stopień z Dermatologii i Wenerologii na ogólnopolskim egzaminie w Klinice Dermatologicznej w Warszawie.
W 1979 r pod kierunkiem Prof. Adama Nowaka rozpoczęłam pracę doktorską pt. Pochodne N-nitrofuralu i ich działanie przeciwgrzybicze.hkll;;
W 1980 r. rozpoczęłam samodzielną pracę w Szpitalu MSWiA w Szczecinie jako kierownik Poradni Dermatologii i Wenerologii. W latach 1995 - 2000 pracowałam w poradni Dermatologicznej przy ul. Starzyńskiego oraz w Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej W Szczecinie. 


Byłam uczestnikiem licznych szkoleń i kursów organizowanych przez lek. dermatologów estetycznych.